• Намалена цена
  • Неодамнешно
7*7*3cm Браун Kraft Хартија Колекција Кутија рачно изработени DIY Сапун Бизнис Картичка Подарок Партија Cupcake Козметички Пакување Пакет Кутии
zoom_in

7*7*3cm Браун Kraft Хартија Колекција Кутија рачно изработени DIY Сапун Бизнис Картичка Подарок Партија Cupcake

DEN 631.00 693.12

Количина на стоки
check Тековен

Спецификација Употреба : Партија свадба подарок кутија, рачно изработени DIY сапун кутија, колачиња пекарски торта чоколадна кутија, кутија за накит, уметности & занаети кутија, складирање кутија Материјал : Висок квалитет на kraft хартија Големина : 7*7*3cm answer : ___________________________ Note : Ние испрати кутии од станот. Што треба да се свитка нив самите! Слики
Драги пријатели,Ние исто така имаат големини на ова поле како што следува,
можете да кликнете на големина сакате и внесете производот линк.
Големина на слика во Боја на сликање Големина на Слика во Боја Кафена Црна,бела Кафена Црна, Кафена Црна, Кафена Црна,бела Кафена Црна, Кафена Црна,бела Кафена Црна, Кафена Црна,бела Кафена Црна,бела Кафена Црна,бела Кафена Црна,бела Кафена Црна,бела Кафена Црна,бела Кафена Црна Браун 500gsm,Кафеава Браун 500gsm,Кафеава Браун 500gsm,Кафеава Браун 500gsm,Кафеава Браун 500gsm,Кафеава Браун 500gsm,Кафеава Браун Браун Браун Браун Браун Браун Браун Браун Браун Браун Браун Бела Кафена Кафена и Бела Бела Кафеава Браун

Повод:
Број На Модел На:
Сапун Бизнис Картичка Подарок Партија Cupcake Козметички Пакување Пакет Кутии
Број на Компјутери:
30pcs
is_customized:
Yes
Шема:
Никој
Бренд Име:
ЈАС'MFINE
Материјал:
Kraft Хартија

Најдобри понуди..