• Намалена цена
  • Неодамнешно
Готски Biker Mens Синџир Момчиња Пиратски Черепот Линк Легура Хривнија Прилагодлива Големина На Големо Сребро Позлатен Кожа Мода Накит
zoom_in

Готски Biker Mens Синџир Момчиња Пиратски Черепот Линк Легура Хривнија Прилагодлива Големина На Големо Сребро

DEN 123.00 129.12

Количина на стоки
check Тековен

7 Дена Неделно, Ние ќе ви одговори во рок од 1 работен ден Ако не добивате нашиот одговор во рок од 24 часа, ве молиме љубезно повторно да ја пратите вашата e-mail и ние ќе ви одговори што е можно поскоро
.Ласерски Покажувач е неприфатливо во некои земји Затоа, ве молиме двојно проверете ја вашата локална царинска политика внимателно пред да ја купите Или ние НЕМА да бидеме одговорни за било неуспех испорака поврзани со дестинацијата на царинската прашање НАПЛАТА & ЗАМЕНА ПОЛИТИКА : 1 Сите производи што се продаваат вклучуваат фабрика гаранција не покрива предмети кои биле злоупотребени,изгорени или оштетени во било каква форма 2 ве Молиме контактирајте со нас преку Трговија со датотеки, или E-mail, доколку немате примено објект во 30 дена ние ќе ги провери со пост за статистика, и тогаш ја или рефундирање на каква било исчезнати точка 3.
Готски Biker Mens Синџир Момчиња Пиратски Черепот Линк Легура Хривнија Прилагодлива Големина На Големо Сребро Позлатен Кожа Мода Накит
Материјал : кравја кожа + алуминиумски Хривнија Должина : 24 cm (вклучувајќи затворач должина) ПЛАЌАЊЕ : 1 We прифати Alipay Western Union или Банкарски Трансфер Т/T тука 2 All големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ ПРЕВОЗОТ : 1 We Брод на Светот, освен некои counntries и APO/FPO 2 All предмети ќе биде испратена навремено по плаќање верификација Предмети ќе пристигне во 10-25 работни дена доаѓањето времето зависи дестинација и други фактори може да трае до 25 работни дена 3 If не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќање, ве молиме контактирајте со нас, Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор Нашата цел е задоволството на клиентите 4 Please НЕ избере Кина Пост Воздух Mail како превозот начин, ако не можат да чекаат трпеливо во превозот време ние прогласи 5 We само брод да се потврди цел адреси Вашата нарачка адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса 6 We не сме одговорни за било обичај должност или увозен данок па купувачот треба да бидат одговорни за било каква вредност и сопствени должност направени За пример.

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Должина:
23cm
Број На Модел На:
BRT4319
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Поставување Тип:
Никој
Затворач Тип:
Чипка-Up
Синџир Тип:
Фигаро Синџир
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легури,Сребро Позлатен
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Стил:
Гроздобер
Бренд Име:
EAMIOR
Материјал:
кожа
Функција:
черепот хривнија

Најдобри понуди..