• Намалена цена
  • Неодамнешно
Бохемија стил природни 9-10мм портокал бисер abacus монистра хривнија за жени злато-боја cloisonne tassels накит 7.5 инчен B3098
zoom_in

Бохемија стил природни 9-10мм портокал бисер abacus монистра хривнија за жени злато-боја cloisonne tassels

DEN 292.00 417.60

Количина на стоки
check Тековен

Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.5 инчи во мерењето.големина или одговара прашања : големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации.ние ќе го избере транспорт во согласност со клиентот област; 4.Ви благодарам многу ! Ние alaways го цениме и да се обиде да се грижи за нашите ценети клиенти,ве молиме да ни даде можност да го реши било каков проблем што може да ве вознемири и фрустрираат вас.Нашите главни производи : природен камен, ѓердан, нараквица, pendant, корали, бисер, Тиркизна,Malachite,Lapis lazuli,Rhodocrosite,Јастреб око,Тигар'eyes,Moonstone,Sunstone,Kyanite,Chrysoprase,Pikn Опал,Сина Калцедон,Сина Чипка Ахат,Pyrite,Bronzite,Рубин Zoist,Carnelian,Црна Ахат/оникс,Црвениот Џаспер,Аметист, Bloodsont,Индиски ахат,Зелена aventurine,Dalmation од јаспис,се Зголеми Кварц,Fluorite,Unakite,Amazonite,Rhodonite,Голдстоун,Снегулка Obsidian,Луди Чипка Ахат,Labrodorite,Океан од јаспис,Leopardskin од јаспис,Sodalite,Слика од јаспис,Mookiate,Нови Жад,Smoky Кварц,Кристално/Заоблачено Кварц,Labradorite,сосема повеќе од 150 видови на природен камен џаспер и ахат,Сребрен прибор и разни DIY накит и др.Ако вашиот вкупен цел е $5 до $200,ќе испрати Кина Пост Превозот (околу 20-40 дена),САД за да испратите EUB(за 10-20 дена),со информации,но некои земји треба да се оди на пост да се извлече цел; 3. Ние ќе продолжиме да се ажурира на напредокот, да се создаде накит индустрија да создаде win-win иднина.За нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка.Ако вашиот вкупен цел е подолу $5,ние ќе испраќате пошта (нема следење на број информации,околу 20-40 дена да пристигне); 2.

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бисер Форма:
Копче
Затворач Тип:
Лесно-кука
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Број На Модел На:
B3098
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар,Бакарни Легури,Цинк Легура
Поставување Тип:
Никој
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Материјал:
бисер
Функција:
Оригиналниот дизајн на накит
Компатибилност:
no
Метали Тип:
Злато Позлатен
Должина:
about 7.5 inches

Најдобри понуди..