• Намалена цена
  • Неодамнешно
Природни нерегуларни 12-14mm бел бисер монистра влакно хривнија за жени свадби партија подарок diy затворач шарм накит 7.5 инчен B3000
zoom_in

Природни нерегуларни 12-14mm бел бисер монистра влакно хривнија за жени свадби партија подарок diy затворач

DEN 417.00 520.80

Количина на стоки
check Тековен

Ние ќе продолжиме да се ажурира на напредокот, да се создаде накит индустрија да создаде win-win иднина.5 инчи во мерењето.ве молиме да ни испратите E-mail порака пред да ја сакате да остави негативни повратни информации или спор на Aliexpress,ние сме сигурни дека ќе задоволителен со нашиот одговор.Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.Ако најдете големината на стоката не ви одговара,можете директно да контактирате со нас.Сепак,доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.Нашите главни производи : природен камен, ѓердан, нараквица, pendant, корали, бисер, Тиркизна,Malachite,Lapis lazuli,Rhodocrosite,Јастреб око,Тигар'eyes,Moonstone,Sunstone,Kyanite,Chrysoprase,Pikn Опал,Сина Калцедон,Сина Чипка Ахат,Pyrite,Bronzite,Рубин Zoist,Carnelian,Црна Ахат/оникс,Црвениот Џаспер,Аметист, Bloodsont,Индиски ахат,Зелена aventurine,Dalmation од јаспис,се Зголеми Кварц,Fluorite,Unakite,Amazonite,Rhodonite,Голдстоун,Снегулка Obsidian,Луди Чипка Ахат,Labrodorite,Океан од јаспис,Leopardskin од јаспис,Sodalite,Слика од јаспис,Mookiate,Нови Жад,Smoky Кварц,Кристално/Заоблачено Кварц,Labradorite,сосема повеќе од 150 видови на природен камен џаспер и ахат,Сребрен прибор и разни DIY накит и др.Ви благодарам многу ! Ние alaways го цениме и да се обиде да се грижи за нашите ценети клиенти,ве молиме да ни даде можност да го реши било каков проблем што може да ве вознемири и фрустрираат вас. Повратни информации&Контактирајте со Нас на нашиот succeess се зависи од вашето задоволство,па повратни информации е од исклучително значење за нас,ве молиме пост добар фидбек нас, ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ние ќе го направиме тоа за вас, исто така.5 инчен B3000 Клиенти Известување ви Благодариме за купување 1.Вашето разбирање и да се поттикне ќе ни се задржи се движи напред,ви Благодариме!
.Ве молиме проверете спецификација пред да нарачате.ние ќе го избере транспорт во согласност со клиентот област; 4.

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
b3000
Затворач Тип:
Лесно-кука
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Метали Тип:
тибетската сребро.
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Поставување Тип:
Никој
Бисер Форма:
Нередовните
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Материјал:
бисер
Функција:
Оригиналниот дизајн на накит
Компатибилност:
no
Должина:
7.5inch

Најдобри понуди..