• Намалена цена
  • Неодамнешно
Топла Продажба Микро, Отворајќи Црн CZ Циркони Златна Боја Бакар Топката Шарм Хривнија CCB Мушка Еластична Хривнија Pulseras Мажи Жени
zoom_in

Топла Продажба Микро, Отворајќи Црн CZ Циркони Златна Боја Бакар Топката Шарм Хривнија CCB Мушка Еластична

DEN 125.00 215.04

Количина на стоки
check Тековен


Топла Продажба Микро, Отворајќи Црн CZ Циркони Злато Позлатен Бакар Топката Шарм Хривнија CCB Мушка Еластична Хривнија Pulseras Мажи Жени
Материјал : Бакар Топка
Meatal тип : 8 MM CCB Лежиште(еден вид на Пластика)
S Големина : 16-17cm М Големина : 17-18cm L Големина : 18-19cm

Квалитет : со Висок квалитет полски и обложено боја занает
Плаќање на Повеќе Од $150 Слободни Изразат Испорака (SF express, DHL, Fe Dex, UPS-от ) 4-7 Ден
Испорака
Плаќање на Повеќе од 15$ долари бесплатен превозот преку Кина пост регистрирани воздух услугата за e-mail
За Превозот
Редоследот може да се испрати во рамките 1-3 дена. Времето за испорака потреби околу 35-55 работни дена Кина
Пост Обичен Мал Пакет Плус .12-35 Дена од Кина Пост Воздух Mail и aroud 4-7 работни дена
со DHL/ФЕДЕКС/UPS/EMS

За Pirce,Квалитетот Е Загарантирана?
Бидејќи ние сме директно фабрика, имаме строга квалитетот на системот, исклучување на повеќето конкурентни цени и врвен квалитет
производот,тука е нашата големо веб-страница ,исто така, whelcome да ја посетите нашата големо продавница .
http : //rhea-fashion.en.alibaba.com/
За трговија на Големо и се меша дизајн
Можете да користите шопинг количка и одберете дизајни сте заинтересирани, и место на цел заедно.тоа ќе
има попуст ако у купите 10 компјутери по дизајн
За Повратни Информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу
важно бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, па
што можеме да го исполнуваат решавање на вашите проблеми.

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Обликотшема:
Топката
Број На Модел На:
ND3809
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Бренд Име:
PINIYA
Материјал:
Камен
is_customized:
Yes
Пол:
Мажи
Метали Тип:
Бакар
Затворач Тип:
Кутија-со-јазик
Стил:
Класичен
Синџир Тип:
еластична јаже
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
клучен збор :
мушка хривнија
Повод:
Роденден/Партија/Business/Годишнината/Подарок
боја:
како Слика
Мушка големина:
8мм
топката материјал:
Бакар
Мушка материјал:
CCB(еден вид на пластика)
Должина:
18-19cm

Најдобри понуди..