• Намалена цена
  • Неодамнешно
17KM Сина Прозрачна Ѕвезда Pendant Нараквици За Жените 2017 Нови Прилично Изјава Хривнија Накит pulseira feminina Партија Накит
zoom_in

17KM Сина Прозрачна Ѕвезда Pendant Нараквици За Жените 2017 Нови Прилично Изјава Хривнија Накит pulseira feminina

DEN 91.00 151.20

Количина на стоки
check Тековен


Поради екранот на мониторот разлика, таму е малку боја diffence помеѓу реалниот производ и на слика. За да се добијат подобри светлосен ефект, ние предлагаме да се стави на објектот во сонцето прво. Ви благодариме за разбирањето.

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Обликотшема:
Ѕвезда
Стил:
Тренди
Затворач Тип:
Пати Во Текот Затворач
Метали Тип:
Цинк Легура
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Бренд Име:
17KM
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Функција:
Ѕвезда Нараквици
Обликотшема:
хривнија
Стил:
Класичен и Романтичен
Пад на превозот:
Yes
Пол:
Децата, Унисекс, Жените
Повод:
Партија,Свадба,Роденден,Годишнина,Подарок,Секојдневно Носење
Функција:
Висок квалитет
фабрика:
Yes
превозот:
Цел>10USD,Бесплатен превозот
Должина:
Adjustable
Пакет:
Меур Плик /Картон

Најдобри понуди..