• Неодамнешно
TDIYJ Делукс Розово Злато Магнетни Стакло Locket Нараквица со Бела Кожа СТП Watchband и 25мм Монета за Денот на Вљубените 1Set
zoom_in

TDIYJ Делукс Розово Злато Магнетни Стакло Locket Нараквица со Бела Кожа СТП Watchband и 25мм Монета за Денот

DEN 641.76

Количина на стоки
check Тековен


2)кој Било друг прашање или загриженост за плаќање, pls се поврзете преку Порака или Trademange.
Име TDIYJ Делукс Розово Злато Магнетни Стакло Locket Нараквица со Бела Кожа СТП Watchband и 25мм Монета за Денот на Вљубените 1 Set
Материјал Нерѓосувачки Челик+СТП Кожа Бенд+Алуминиумски Монета
Пакување OPP
MOQ 1 Сет
Обликот Круг
Боја Бела
Големина 20cm Кожа Бенд + 25мм Монета
Нашето ветување : Висок квалитет со конкурентна цена и за кратко време на испорака!!!
Сличен Дизајн
1) Објектот се само превезува по Уплата.
1) ве Молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа, ако не се задоволни со предмети по пристигна.
1) Нашиот Процес
2) Нашата Компанија
Нашата компанија главно произведува и оперативни мода DIY накит, на специјалност е ангажирана во накит, прилагодени на примерок цртежи; Во исто време, некои производи имаат акции и поддршка на мали трговија на големо, 3 дена да се заврши на испорака. Тоа не помогне да се реши проблемот со давање на негативни повратни информации пред да контакт. Тоа е најдобар охрабрување за нас.
2) Ако најдете сите квалитет проблем, ве молиме да ни оставите порака, или e-mail за нас наскоро. Сите производи преку Европскиот и Американскиот квалитет откривање сертификација, никел ослободување количина, спогодба со стандардот на Европа и сад, како што се олово, кадмиум и да се обезбеди проверка на сертификатот.
2) целосна наплата вклучувајќи го и превозот цена ќе биде изречена во случај кога објектот не е како што е опишано.
2) ве Молиме проверете ја вашата Адреса внимателно кога обработка
3) EMS, DHL, UPS-от, Кина Пост Воздухот, e Packet
4) Ако вашата цел износ е помал од $200 , ние ќе брод објект од страна на DHL
1)да ја прифатиме сите средства на плаќање Ali Express одобрени.
Со цел да се "со седиште во yiwu, на world service", како проширување на политиката, со "интегритет, прагматични, ефикасност, иновација" како претпријатие дух, од страна на огромен број на клиентите и доверба, избра нас, е да се избере успех!
.

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
SB-002B/C+SC-068B/C
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Бренд Име:
TDIYJ
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Поставување Тип:
Никој
Функција:
Спиење Tracker
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Материјал:
кожа
Должина:
20cm
Синџир Тип:
бенд
Функција:
Никој
боја:
Бела+Злато/Розово Злато
Тип На Објект:
Закачам&Нараквици
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Место на Orign:
Џе,CN
Големина:
20cm Leather Band +30mm Locket
реден број:
SB-002B/C+SC-068B/C
Должина:
23.5cm

Најдобри понуди..