• Намалена цена
  • Неодамнешно
YINHED оригинални Накит S925 Печат Солидна Сребро Хривнија Нов Луксузен 925 Сребрен Змија Синџир Хривнија за Жените и Мажите ZB016
zoom_in

YINHED оригинални Накит S925 Печат Солидна Сребро Хривнија Нов Луксузен 925 Сребрен Змија Синџир Хривнија

DEN 480.00 799.20

Количина на стоки
check Тековен


Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
YINHED
Број На Модел На:
LKNSPCH231
Синџир Тип:
Змија Синџир
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Сребро.
Поставување Тип:
Никој
Затворач Тип:
Hummer
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Материјал:
Метал
Должина:
21.5cm
Тежина:
30g
Еколошки Стандарди:
Доведе Никел Кадмиум слободни
Место на Потекло:
Шенжен Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Пакет:
Подарок кутија
превозот:
Бесплатен превозот
Облечен Повод:
Свадба / Ангажирање / Годишнината / Подарок

Најдобри понуди..