• Намалена цена
  • Неодамнешно
Трговија на големо Природен Камен Чакра Нараквици DIY Турмалин Хривнија Шарм Жените Камен Накит рачно изработени DIY ТОПЛА Монистра Накит
zoom_in

Трговија на големо Природен Камен Чакра Нараквици DIY Турмалин Хривнија Шарм Жените Камен Накит рачно изработени

DEN 560.00 767.52

Количина на стоки
check Тековен


Име : Природни Турмалин Хривнија
Големина : 6-8мм
Материјал : Природни Камења

Метална боја:
6mm, 7mm, 8mm
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Метали Тип:
Никој
Пол:
Жените
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Стил:
Тренди
Материјал:
Кристално
Поставување Тип:
Никој
Обликотшема:
Круг
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Функција:
Фитнес Тракер,Спиење Tracker,Расположение Tracker
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
bixi
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден

Најдобри понуди..