• Намалена цена
  • Неодамнешно
Природни бел бисер монистра 9-10мм beaded хривнија & алка за жените подароци црна кристал spacer уникатен diy накит 7.5 инчен B3093
zoom_in

Природни бел бисер монистра 9-10мм beaded хривнија & алка за жените подароци црна кристал spacer уникатен diy

DEN 276.00 393.60

Количина на стоки
check Тековен

Сепак,доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно. Ние ќе продолжиме да се ажурира на напредокот, да се создаде накит индустрија да создаде win-win иднина.ние ќе го избере транспорт во согласност со клиентот област; 4.Ви благодариме Природни бел бисер монистра 9-10мм beaded хривнија & алка за жените подароци црна кристал spacer уникатен diy накит 7.Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.За нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка.Ако нешто не ви е јасно,ве молиме да ни испратите порака,ние ќе ви одговори во 24-48 часа,ве молиме да се разберат разликите во различни земји.Ако најдете големината на стоката не ви одговара,можете директно да контактирате со нас.Вашето разбирање и да се поттикне ќе ни се задржи се движи напред,ви Благодариме!.ве молиме да ни испратите E-mail порака пред да ја сакате да остави негативни повратни информации или спор на Aliexpress,ние сме сигурни дека ќе задоволителен со нашиот одговор.5 инчен B3093 Клиенти Известување ви Благодариме за купување 1.Ако вашиот вкупен цел е $5 до $200,ќе испрати Кина Пост Превозот (околу 20-40 дена),САД за да испратите EUB(за 10-20 дена),со информации,но некои земји треба да се оди на пост да се извлече цел; 3.5 инчи во мерењето. Совет : Почитувани friends Pearl е на природните слатководни бисери, површината ќе имаат некои тема дефекти кои е нормален феномен, ако не може да го прифати овој бисер, ние исто така, обезбеди подобар квалитет на бисери, но цената ќе биде поскапо, ако сакате подобар квалитет бисери ,можете да не контактирате директно.

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бисер Форма:
Nearround
Затворач Тип:
Лесно-кука
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Никој
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Број На Модел На:
B3093
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
бисер
Функција:
Оригиналниот дизајн на накит
Компатибилност:
no
Метали Тип:
Злато Позлатен
Должина:
about 7.5 inches

Најдобри понуди..