• Намалена цена
  • Неодамнешно
8мм црвено jades камен калцедон хривнија круг монистра цвет pendant девојки партија роденденски подарок специјални накит 7.5 инчен B1411
zoom_in

8мм црвено jades камен калцедон хривнија круг монистра цвет pendant девојки партија роденденски подарок специјални

DEN 168.00 239.52

Количина на стоки
check Тековен

Боја несовпаѓање : разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како боја одраз во мониторот,осветлување,backgrund и др.Ако најдете големината на стоката не ви одговара,можете директно да контактирате со нас.Ако вашиот вкупен цел е над $200 или повеќе,ќе испрати DHL,EMS,UPS-от (за 7days). 8мм црвено jades камен калцедон хривнија круг монистра цвет pendant девојки партија роденденски подарок специјални накит 7.Ако нешто не ви е јасно,ве молиме да ни испратите порака,ние ќе ви одговори во 24-48 часа,ве молиме да се разберат разликите во различни земји. Повратни информации&Контактирајте со Нас на нашиот succeess се зависи од вашето задоволство,па повратни информации е од исклучително значење за нас,ве молиме пост добар фидбек нас, ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ние ќе го направиме тоа за вас, исто така.Вашето разбирање и да се поттикне ќе ни се задржи се движи напред,ви Благодариме!.Ви благодарам многу ! Ние alaways го цениме и да се обиде да се грижи за нашите ценети клиенти,ве молиме да ни даде можност да го реши било каков проблем што може да ве вознемири и фрустрираат вас.големина или одговара прашања : големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации. Ние ќе продолжиме да се ажурира на напредокот, да се создаде накит индустрија да создаде win-win иднина.5 инчи во мерењето.5 инчен B1411 Клиенти Известување ви Благодариме за купување 1.За нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка.

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
B1411
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Никој
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Стил:
Чешка
Затворач Тип:
Hummer
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Обликотшема:
Круг
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
црвено jade
Функција:
Моден нараквици
Компатибилност:
NO
Стил:
Романтични
Должина:
about 7 inch

Најдобри понуди..