• Намалена цена
  • Неодамнешно
11.11 Се Занимава Xuping Мода Отвори Големина Алка 2017 Нови Пристигнување Накит Жените Подарок Златна Боја Галвански Голема Промоција S43-51604
zoom_in

11.11 Се Занимава Xuping Мода Отвори Големина Алка 2017 Нови Пристигнување Накит Жените Подарок Златна Боја

DEN 194.00 367.20

Количина на стоки
check Тековен


На закачам големина околу 62*23 мм (±2 mm). Тежината на алка е за 14.7 g.

Метална боја:
Злато-боја
Дијаметар:
62mm
Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Поставување Тип:
Никој
Бренд Име:
Xuping Накит
Број На Модел На:
51604
Пол:
Жените
позлата:
Злато-боја
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Класичен
Метали Тип:
бакарни легури
Материјал:
Бакар
Компатибилност:
накит
Тежина:
Материјал:
Животната средина бакар
Пол:
Жените
Тип:
Главниот Камен:
Никој
Стил:
Класичен
Дијаметар:
62mm

Најдобри понуди..