• Неодамнешно
Кул Лава Камен Монистра Хривнија Жените Убава Накит Нараквици За Жените Природата Камен Хривнија Влакно Жените Нараквици Накит
zoom_in

Кул Лава Камен Монистра Хривнија Жените Убава Накит Нараквици За Жените Природата Камен Хривнија Влакно Жените

DEN 129.12

Количина на стоки
check Тековен


100% Сосема Нов Стил : Мода Накит/Луксузни Хривнија Материјал : дрвени монистра, метал монистра, коноп јаже, Големина : 19 CM ДА 28 CM Носи Повод : Свадба / Матурска / Годишнината / Дел
Погодни за : Млади и Зрелост и женски
Овој накит се усогласат со барањата на еу за животната средина

Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Бренд Име:
Coostuff
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Број На Модел На:
no
Затворач Тип:
Hummer
Стил:
Тренди
Материјал:
Памук
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
no
Функција:
no
Метали Тип:
NO
Должина:
18 cm-29CM

Најдобри понуди..