• Неодамнешно
Трговија на големо Природни / Jadeite Монистра Еластична линија Хривнија 1PCS
zoom_in

Трговија на големо Природни / Jadeite Монистра Еластична линија Хривнија 1PCS

DEN 1392.00

Количина на стоки
check Тековен


Информации за производот
Може да се прилагодува големината (xiaoliu) Превозот :
*Ние ќе брод Со Емс Fedex и ПРОЗОРЦИ,ќе се земе 3-8days да пристигне таму
*доколку купите повеќе од 2 предмети,ние ќе ви ги понудиме некои попуст и нудат бесплатен превозот
*Внимание : ве молиме отворете пакет лице пост човек Враќање :
* вашиот среќен е број еден важен за нас
*Ве молиме контактирајте со нас веднаш, ако постои било каков проблем со вашиот цел
*ако не сте задоволни со вашиот купите во било која причина,ве молиме вратете го во рок од 14days во неговата оригинална состојба
* ние ќе рефундирање во рок од 2days кога ќе го добие враќање

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Должина:
17cm
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Поставување Тип:
Никој
Бренд Име:
yangshengda
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Стил:
Етнички
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Број На Модел На:
ED5541
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Никој
Функција:
Фитнес Тракер

Најдобри понуди..