• Намалена цена
  • Неодамнешно
едноставен дизајн накит сина, кафена и црвена сина, црна, виолетова зелена кожа легура лесно затворач заврши ресни нараквици & накит за жените
zoom_in

едноставен дизајн накит сина, кафена и црвена сина, црна, виолетова зелена кожа легура лесно затворач заврши

DEN 48.00 79.20

Количина на стоки
check Тековен


материјал : СТП кожа, легура (лесно затворач)
боја : 8 бои како што е подолу слик
големина : 6*40cm
износ : 1pcs
Понуда за продажба на мало, капка-превозот , и слободни DHL за нарачки над $180 ДОЛАРИ.

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
kejialai
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Број На Модел На:
alice2
позлата:
Имитација Родиум Позлатен
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Дијаметар:
52*73*73 мм
Метали Тип:
Никој
Материјал:
кожа

Најдобри понуди..