• Намалена цена
  • Неодамнешно
JINSE Мода се Мажи Хривнија Коноп Јаже, Верига Плетенка Кожа Унисекс Ткаенината Нараквици Неколку Хривнија рачно изработени од Кожа Накит БОЖИЌ
zoom_in

JINSE Мода се Мажи Хривнија Коноп Јаже, Верига Плетенка Кожа Унисекс Ткаенината Нараквици Неколку Хривнија

DEN 1094.00 1152.00

Количина на стоки
check Тековен

Ние сме фабрика, на најниска цена за промет на големо! За специјален дизајн прилагодено цел, pls остави порака ! JINSE Мода се Мажи Хривнија Коноп Јаже, Верига Плетенка Кожа Унисекс Ткаенината Нараквици Неколку Хривнија рачно изработени Накит Кожа
Превозот Термини :
Ние обично брод нарачки во рок од 24 часа по уплатата .срдечно ве покануваме да земете неколку секунди за да се остави позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.
Испраќање од страна на хонг конг Пост со Следење на Број. Ви благодариме за вашето разбирање. Предмети мора да се врати во точната состојба како што биле испратени.
Ако имате било објект proplem, само ни e-mail брзо, ние ќе се потрудиме да slove тоа во 24 часа.
Ако сакате побрзо превозот и употребата express, ве молиме контактирајте со нас за превозот цена. Нормално, тоа треба 7-16 дена за испорака. мора да ги содржи сите оригинални предмети неоштетени, во ре-saleable состојба ,но купувачи е одговорен за враќање shiping цена .Нормално ќе добиете замена или целосна наплата ако не?т да ви објект конечно. Ви благодарам многу !
Ако сте незадоволни со нашите предмети и услуга,ве молиме контактирајте со нас веднаш,ние ќе го реши тоа на вашиот задоволително ниво и ви остави среќен шопинг расположение тука .
Превозот времето е околу 1 до 3 недели од Воздухопловната на Хонгконг Пост или ЕМС на Светот
Answer : ___________________________ Note : Ние се надеваме дека ќе пристигнат на време, но, бидејќи ова е меѓународен испорака, превозот време ќе биде многу зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки. Бесплатен превозот од DHL, или ЕМС или ПРОЗОРЦИ за вредност погоре од US$150.
Ние ќе испрати 60pcs мешани дизајни по случаен избор, pls воопшто не се избере дизајни.
Ве молиме да не?т остави лош повратни информации пред да контактирате со нас, тоа не е најдобар начин да се slove proplem.
Превозот Време :
2 работни дена за процесирање на нарачката по примиле исплата.

Метална боја:
кожа хривнија МИКС
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
JINSE
Должина:
18cm
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Поставување Тип:
Никој
Затворач Тип:
Чипка-Up
Нараквици Тип:
Манжетната Нараквици
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Никој
Број На Модел На:
коноп јаже хривнија
Пол:
Унисекс
Материјал:
кожа
Функција:
Моден
Компатибилност:
мажите хривнија
Јаже, Верига Хривнија Процес:
100% рачно изработени
Плетенка Кожа Моделирање Хривнија:
Рутински
Здравје Функција:
Моден декорација
Унисекс Ткаенината Хривнија Пакет:
Поединечно ПАКЕТ
Прилики за подароци:
Рекламирање и промоција бизнис подароци, сувенири , трговски саеми, ann
Кожа Неколку Хривнија Печатени ЛОГОТО:
не
обичај обработка:
Рачно Изработени Од Кожа Хривнија Прилагодени
is_customized:
Yes
Рачно Изработени Накит Должина:
19cm За Уп

Најдобри понуди..