• Намалена цена
  • Неодамнешно
Starbeauty Карактеристична Човек Силикони Хривнија Мажите Златниот Шкорпија Хривнија Гума Нараквици Алки од не ' Рѓосувачки Челик Накит 20cm
zoom_in

Starbeauty Карактеристична Човек Силикони Хривнија Мажите Златниот Шкорпија Хривнија Гума Нараквици Алки од

DEN 177.00 232.80

Количина на стоки
check Тековен

Тоа е важно за вас да ја добиете вашата парцела брзо и успешно. За руски клиенти : ве Молам, правилно да се пополни во твоето ПОЛНО име на примачот. Стоката ќе пристигне во 15~25 работни дена.

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Затворач Тип:
Двоен-безбедност-clasps
Стил:
Панк
Должина:
20cm
Број На Модел На:
QT1085
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Поставување Тип:
Тензија Планината
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Мажи
Обликотшема:
Животните
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Бренд Име:
STARBEAUTY
Функција:
Расположение Tracker
Материјал:
Силикони
Материјал:
Силиконски Нараквица со не ' рѓосувачки челик
Карактеристики:
Кул Шкорпија пол машки женски
Процесот:
Празен од , рачно изработени
Стил:
Шарм braclet жени мажи, deri bilezik, pulserras hombre
боја:
Црна/сребрена, црна/golden
Gendor:
Шарм braclets за жените дами и мажи, момчиња
Повод:
Панк & обичниот накит, убаво подарок
Пакување:
1piece. Професија пакување
Дали wholesales ? :
YES (да). Поевтина цена за поголема цел
Пад на превозот ? :
YES (да). Без никакви продавачот информации

Најдобри понуди..