• Неодамнешно
SUNYIK 7 Чакра Камен Нараквица,Црна Лава Карпи,Лекување Енергија,Балансирање на Реики,Јога Накит
zoom_in

SUNYIK 7 Чакра Камен Нараквица,Црна Лава Карпи,Лекување Енергија,Балансирање на Реики,Јога Накит

DEN 129.12

Количина на стоки
check Тековен

Тип : 7 Чакра Камен Нараквица,Полу Скапоцен Камен Beaded,Кристално Исцелување,Балансирање на Реики,Јога Накит Големина Детали(Приближно) : Вкупна Должина : 18cm;22 Монистра;Монистра : 8mm;Spacer Мушка : 6x2mm;2 Лежиште;Буда Глава : 13x9mm Количина : 1 Компјутер Тежина(Приближно) : 20 Грам/Pc Материјал : Камен Состојба : Нова ВНИМАНИЕ
Ве молиме да ги Прочитате сите аукција услови пред да наддавање, ви благодариме! Фотографијата не ја покажуваат вистинската големина, ве молиме погледнете во описот за големината детали. Ние да се потрудиме да ја претставуваат нашата камења и накит прецизно. Понекогаш поради флеш користи во фотографија или проширување на фотографија или прилагодувања на компјутерски монитори, таму можни се мали варијации во бојата. Ќе добиете слични еден како на сликата.
Контактирајте Со Нас
Добредојдовте да не контактирате ако имате било какви прашања. Вашиот е-мејл обично ќе се одговори во рок од 24 часа, од понеделник до сабота и како е можно поскоро за време на викендите. Ако не се добие одговор во рамките на овој временски период, ве молиме проверете ја вашата СПАМ или РЕФУС пошта кутија за нашиот одговор.

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Материјал:
Камен
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Должина:
18cm
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Поставување Тип:
Никој
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
SUNYIK
Затворач Тип:
Никој
Метали Тип:
Легура
Големина Детали(Приближно):
Вкупна Должина
Количина:
1 Компјутер
Тежина(Приближно):
20 Грам/Pc
Состојба:
Нови

Најдобри понуди..