• Намалена цена
  • Неодамнешно
Нови Жените Сребро Позлатен Кристал Алка На Синџирот На Ткаенината Шарм Хривнија Шарм Кристал Љубов Срцето Монистра Хривнија Накит
zoom_in

Нови Жените Сребро Позлатен Кристал Алка На Синџирот На Ткаенината Шарм Хривнија Шарм Кристал Љубов Срцето

DEN 41.00 59.04

Количина на стоки
check Тековен


JA0021465
Спецификација :
Бренд нови
Материјал : сребрен позлатен
Боја : сребро, како слика покажува
Должина : околу. 15cm+4cm
Убави и привлечни
Пакет се вклучени :
1pc x хривнија
Answer : ___________________________ Note :
Поради рака мерење, има големина грешка за 0.5-1cm
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!

Бренд Име:
Shellhard
Материјал:
Метал
Поставување Тип:
Никој
Метали Тип:
Цинк Легура
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Стил:
Тренди
Затворач Тип:
Hummer
Обликотшема:
Круг
Синџир Тип:
Линк Синџир
Пол:
Жените
Број На Модел На:
сребро хривнија
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Други
Функција:
Други

Најдобри понуди..