• Намалена цена
  • Неодамнешно
Висок Квалитет На Искривени Од Не ' Рѓосувачки Челик Ткаенината Алки Хривнија Црна/Злато Двоен Змеј Главата Алки Панк Womem Кул Мажите Накит
zoom_in

Висок Квалитет На Искривени Од Не ' Рѓосувачки Челик Ткаенината Алки Хривнија Црна/Злато Двоен Змеј Главата

DEN 512.00 568.80

Количина на стоки
check Тековен

cn DHL 3-8 дена www. Пост Воздух Mail на Јужна Америка земји може да потрае подолго од 60 дена. Ако примите неисправни производи, ве молиме контактирајте со нас веднаш, со цел за замена или поправка. За било која причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас веднаш.com Fed Ex 3-8 дена www. Ако заменетата не е достапно, тогаш целосна наплата ќе бидат издадени со оригиналниот метод на плаќање.
2 Ако сте задоволни, ве молиме оставете ни позитивни повратни информации, ние ќе го задржи ви даваат одлична услуга тука. : Б-095 B Боја : ЦРНА, Злато , Злато и сребро, Сребро Големина : 24cm(9.net/en/ EMS 5-15 дена www.net/en/ e Packet 7-20 дена www.com ПРОЗОРЦИ 3-8 дена www.net/en/ Сингапур Пост 15-45 дена www. Ако сакате да одредите превозот метод, ве молиме да обрнете превозот цена.
Накит Одржување
Избегнувајте хемикалии за да се Избегне бања Избегне пот се Избегне несреќа полетување кога се спие Чисти со мека крпа Запечатени складирање Separ
За Повратни Информации
1. Подолу е проценка испорака брзина за вашиот референца.448 во) Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Нето Тежина : 30.
ПРЕДМЕТ БР.(далечна земја барање US $200) Превозот Начин и Време на Испорака за Следење на веб-Сајт Пост Воздух Mail 10-60 дена www.com
Испорака брзина само за референца, понекогаш ќе биде одложен од страна на празници, прослави, лошите временски услови, царина, Итн.
Експрес обично имаат царина прашања, во тој случај, ве молиме да соработува со царинските да плаќаат данок. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да ви обезбеди најдобра услуга. Ако не сте задоволни, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации, ние ќе услуга, можете до го satified. Наплата и Враќање ви Благодарам многу за избор на нас, ние се обезбеди 7 дена се врати услугата : 1.

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
позлата:
Црна Позлатен Пиштол
Бренд Име:
AGOOD
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
Б-095BB
Метали Тип:
Цинк Легура
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Златни Нараквици
хривнија Тип:
Синџири Нараквици
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Геометриски
Бисер Форма:
Совршено Круг
Пол:
Унисекс

Најдобри понуди..