• Неодамнешно
SUNYIK Црната Лава Камен Камен Нараквица,Алуминиумски Лав Главата Монистра Енергија Исцелување,8mm
zoom_in

SUNYIK Црната Лава Камен Камен Нараквица,Алуминиумски Лав Главата Монистра Енергија Исцелување,8mm

DEN 95.52

Количина на стоки
check Тековен

Тип : Црната Лава Камен Камен Нараквица,Алуминиумски Лав Главата Монистра Енергија Исцелување Големина Детали(Приближно) : Вкупна Должина : 18cm;23 Монистра;Монистра : 8mm;Лав Глава : 13x12mm;1 Мушка Количина : 1 Компјутер Тежина(Приближно) : 20 Грам/Pc Материјал : Камен Состојба : Нова ВНИМАНИЕ
Ве молиме да ги Прочитате сите аукција услови пред да наддавање, ви благодариме! Фотографијата не ја покажуваат вистинската големина, ве молиме погледнете во описот за големината детали. Ние да се потрудиме да ја претставуваат нашата камења и накит прецизно. Понекогаш поради флеш користи во фотографија или проширување на фотографија или прилагодувања на компјутерски монитори, таму можни се мали варијации во бојата. Ќе добиете слични еден како на сликата.
Контактирајте Со Нас
Добредојдовте да не контактирате ако имате било какви прашања. Вашиот е-мејл обично ќе се одговори во рок од 24 часа, од понеделник до сабота и како е можно поскоро за време на викендите. Ако не се добие одговор во рамките на овој временски период, ве молиме проверете ја вашата СПАМ или РЕФУС пошта кутија за нашиот одговор.

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Материјал:
Камен
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Обликотшема:
Животните
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Поставување Тип:
Никој
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
SUNYIK
Метали Тип:
Легура
Големина Детали(Приближно):
Вкупна Должина
Количина:
1 Компјутер
Тежина(Приближно):
20 Грам/Pc
Состојба:
Нови

Најдобри понуди..