• Намалена цена
  • Неодамнешно
UNY Хривнија Антички Извртени Кабел Жица Алка Дизајнер Моден Бренд за накит Гроздобер Алки Божиќ Подароци за Слободни Брод Нараквици
zoom_in

UNY Хривнија Антички Извртени Кабел Жица Алка Дизајнер Моден Бренд за накит Гроздобер Алки Божиќ Подароци за

DEN 500.00 981.12

Количина на стоки
check Тековен


Метална боја:
Platinum Позлатен
Главниот Камен Боја:
Бела
Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
BR1740
Стил:
Гроздобер
Обликотшема:
Круг
Бренд Име:
UNY
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Пол:
Жените
позлата:
Родиум Позлатен
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Функција:
ниедна функција
Компатибилност:
ниедна функција
Закачам Внатрешна Големина:
58mm * 50mm
позлата:
2 Ѕвонење Позлата Хривнија
Повод Подароци:
Божиќ Роденден Валентин е Ден на Мајката Годишнината Партија Свадба
Стил:
Домот Уникатен И Трендовски Класичен Гроздобер Антички Хривнија
Обликот:
Мулти Круг Црни и бели Нараквици
хривнија Тип:
манжетната закачам
Парична казна или Моден:
моден закачам
дизајн:
Дизајнер Бренд Инспириран Алки
Outlook:
Гроздобер Banlge
Пол:
Жените Закачам

Најдобри понуди..