• Намалена цена
  • Неодамнешно
2 парчиња/поставите Нова Мода Бела и Црна Природни Камења Неколку Белегзии Во Шарм Монистра Љубители Нараквици За Мажите и Жените, 8mm
zoom_in

2 парчиња/поставите Нова Мода Бела и Црна Природни Камења Неколку Белегзии Во Шарм Монистра Љубители Нараквици

DEN 112.00 132.00

Количина на стоки
check Тековен

Едноставно оставајќи негативна или неутрална повратни информации е не може да го реши проблемот.
- Нашиот систем автоматски ќе го стори истото за вас.
О : Доколку јас не сум задоволен со објектот, или големината не одговара, да јас бродот назад и размена на тоа?
Б : Да, драги. Јас не сум добил мојот објект?
Б : ве Молиме контактирајте со нас или се земе вашата нарачка број на локалните поштата истрага со нас во секое време пред да се отвори расправа, или негативен фидбек. Вие сте добредојдени да не контактирате преку порака или e-mail!
-Ние брод во светот
-Да осигура дека нашите бродови во 2-3 работни дена
Земја
>10usd
>100usd
Видови
Дена
Видови
Дена
Видови
Дена
Следење на информации
Само Кина
Сите
Сите
САД
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус
30-50
Кина Пост Воздух Пошта; Epacket;
30-50
EMS;
DHL;
Fed Ex;
Итн. - Ако имате било пребарување или незадоволство, ве молиме контактирајте го нашиот клиент сервис преку Aliexpress Центарот за Пораки само.
7-15
Русија
30-50
30-50
7-20
Бразил
30-50
30-50
7-20
ЕУР
30-50
30-50
7-15
Други
30-50
30-50
7-15
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. - Ако можете да контактирате со нас преку Aliexpress порака, ние ќе ви одговори во рок од 24 работни часа Повратни информации
- Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме да го оценувате на НСД (Детални Продавачот Рејтинг) на трансакцијата на Aliexpress со "СОВРШЕН 5 ЅВЕЗДИ" и ни остави позитивен фидбек.
А : Зошто тој работи толку долго време на испорака.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
*Овие трошоци обично се собираат од страна на доставување товар (испорака) друштво или кога ќе ги собереш на објектот до
-не мешајте ги за дополнителни превозот обвиненија
-ние Само го прифатат плаќање и преку Alipal (Кредитна картичка, Банкарска картичка и Western Union.

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
PZ161202029
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
YEYULIN
Метали Тип:
Цинк Легура
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Материјал:
Камен
Пол:
љубителите'
Поставување Тип:
Никој
Синџир Тип:
Никој
Затворач Тип:
Никој
Должина:
19cm

Најдобри понуди..