• Неодамнешно
Малку Minglou 4 боја бесконечност љубов на ПАПАТА Хривнија срцето шарм кожа заврши нараквици & алки за мажи накит татко татко подарок
zoom_in

Малку Minglou 4 боја бесконечност љубов на ПАПАТА Хривнија срцето шарм кожа заврши нараквици & алки за мажи

DEN 95.52

Количина на стоки
check Тековен


Бренд Име:
Малку MingLou
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Унисекс
Затворач Тип:
Hummer
Стил:
Класичен
Поставување Тип:
Никој
Обликотшема:
Срцето
Синџир Тип:
Линк Синџир
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
3130
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
СТП Кожа
Функција:
подарок
is_customized:
Yes
Должина:
16cm+5cm

Најдобри понуди..