• Намалена цена
  • Неодамнешно
Врвен Квалитет на Мажите Види Синџир Хривнија Алка 316L не ' Рѓосувачки Челик Накит Мода Сребрена боја Хривнија 10ММ Широк
zoom_in

Врвен Квалитет на Мажите Види Синџир Хривнија Алка 316L не ' Рѓосувачки Челик Накит Мода Сребрена боја Хривнија

DEN 518.00 575.52

Количина на стоки
check Тековен

99 /парче
Бесплатен превозот,Нов стил момче&мажите црно злато нерѓосувачки челик 11mm хривнија алка,8.99 /парче
Слободен Брод! Сет Од 9.99 /парче
50pcs Shinny 316 L не ' Рѓосувачки Челик 10мм Чистење Hummer Затворач, Слободен Брод US$ 16. Однапред ви благодариме!
Ако имате било какви прашања во врска со трансакцијата, пред да замине било повратните информации, ве молиме контактирајте со нас и да ни даде можност да се најде решение.5 mm Злато&Црна Нерѓосувачки Челик Силни Мажи Ѓердан&Хривнија US$ 29.6" Hotsale Слободни Брод,добар дар US$ 13.
Повратни информации
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме помогнете да ја напушти "Позитивни Повратни информации" и "5 Совршен Ѕвезди" за нас кога ќе го добиете вашиот предмети и ние ќе го прават истото за вас.99 /парче
.99 /парче
БОЖИЌ 23.5 mm Злато&Црна Нерѓосувачки Челик Силни Мажи Ѓердан&Хривнија US$ 29.4 mm кутија синџир Ѓердан,19.99 /парче
Бесплатен превозот,Мода се мажи од љубов кожа&нерѓосувачки челик две тон хривнија алка US$ 10.50 /парче
Бесплатен превозот, Мажите е Кул 316 L не ' Рѓосувачки Челик Сребрен Крст Хривнија US$ 7.
Ние ќе се разменуваат за добар една врз акции достапноста, или да направи реконструкција. Ако предмети сеуште не сте пристигнуваат по 30 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го реши проблемот за вас наскоро!
Дали сакате да добиете брзо? Ако вашата цел е повеќе од $200, ние ќе брод предмети од ЕМС за слободни која предмети пристигне во 5-7 дена ! Ако ваша цел не се постигне овој стандард, но се очекува објектот се испраќаат од страна на брз начин, само се чувствуваат слободни да не контактирате, само неколку дополнителни долари се задолжителни!
Политика На Враќање
Ако објектот е дефектен, не може да се врати за наплата или размена во рок од 7 дена по приемот.6", БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ САД$ 10.50 /парче
Hotsale! Сјајна сребрена Нерѓосувачки Челик 2.99 /парче
50pcs Shinny 316 L не ' Рѓосувачки Челик 14mm Чистење Hummer Затворач, Слободен Брод US$ 24.

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Класичен
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Поставување Тип:
Никој
Пол:
Унисекс
Должина:
21.5cm
Материјал:
316L не ' Рѓосувачки челик
Компатибилност:
Никој
Место на Потекло:
гуангжу, Кина (Копно)
Материјал:
316L не ' Рѓосувачки челик
Големина:
21.5cm(8.46),10mm,36g
боја:
Сребро.

Најдобри понуди..