• Намалена цена
  • Неодамнешно
FYSARA Љубов Тенка Синџир Нараквици & Алки се Зголеми Златна Боја Круг Кубни Циркони Кристал Нараквици За Жените Свадба Накит за Подарок
zoom_in

FYSARA Љубов Тенка Синџир Нараквици & Алки се Зголеми Златна Боја Круг Кубни Циркони Кристал Нараквици За Жените

DEN 239.00 341.28

Количина на стоки
check Тековен


Добредојдовте на нашиот продавница, ние ќе ви даде најдобри желби.
Сите производи вклучувајќи товар.
Тука, може да се најде на повеќето убави накит.
Ние можеме да ве уверам.
Ние ќе се обидеме потрудиме да ги сервисира сте задоволни.
Во исто време.
Ние прифаќаме трговија на големо природата повеќе, количина е со преференцијален третман.
Предмет : FYSARA Еден Накит Тенко Јаже Линија Хривнија Еден Кристално Алка се Зголеми Злато Позлатен Синџири Шарм Хривнија Жените Девојка Подарок
Marterial : 361 L Нерѓосувачки Челик
Боја : Злато позлатен/розово злато позлатен/Сребрена Позлатен
должина:За 13cm+4.5 cm
Тежина : 10g
парче парче парче парче парче парче

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Поставување Тип:
Тензија Планината
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Канцеларија/кариера
Материјал:
Кристално
Пол:
Жените
Број На Модел На:
SA161209
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Круг
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Затворач Тип:
Hummer
Бренд Име:
FYSARA
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Метали Тип:
Никој
Функција:
Никој
Должина:
15cm+2cm

Најдобри понуди..