• Намалена цена
  • Неодамнешно
Жените Бохемски Ретро Гроздобер Тибет Сребро Хривнија Був Фауима Слон Месечината Шарм Нараквици Алки Boho Накит
zoom_in

Жените Бохемски Ретро Гроздобер Тибет Сребро Хривнија Був Фауима Слон Месечината Шарм Нараквици Алки Boho Накит

DEN 6.00 12.48

Количина на стоки
check Тековен


Жените Бохемски Ретро Гроздобер Тибет Сребро Хривнија Був Фауима Слон Месечината Тиркизна Шарм Нараквици Алки Boho Накит

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
LAQ
Материјал:
Акрилик
Пол:
Жените
Нараквици Тип:
ID Нараквици
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
AS
Синџир Тип:
Линк Синџир
Поставување Тип:
Prong поставување
Компатибилност:
ios
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Стил:
Тренди
Функција:
Период Tracker
Обликотшема:
Животните
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Должина:
AS SEE
Стил:
Дами
Текстурата на материјалот:
Легура
Тип:
хривнија
моделирање:
Animal / Хороскопски Знак
Здравствена нега на функција:
красат
Пакување:
Независно од пакување

Најдобри понуди..