• Намалена цена
  • Неодамнешно
Трговија На Големо Воланот Кристал Стилови Легура Snap Копчето За Хривнија Накит
zoom_in

Трговија На Големо Воланот Кристал Стилови Легура Snap Копчето За Хривнија Накит

DEN 188.00 220.80

Количина на стоки
check Тековен


· Име : Трговија На Големо Воланот Кристал Стилови Легура Snap Копчето За Хривнија Накит
· Материјал : Алуминиумски ,Кристално
· Големина : 18 MM
· Овој накит спогодба со еу за животната средина барање
· Се користи за : Брзо копче Накит
· Пакување : Opp вреќа
Други слични стилови :

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Затворач Тип:
Двоен-безбедност-clasps
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Материјал:
Кристал
Обликотшема:
Круг
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
NSMH003
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Бренд Име:
Chanfar
Пол:
Унисекс
Функција:
За DIY Накит
Компатибилност:
Никој
Големина:
18mm
Бојата од Кристално:
Бела

Најдобри понуди..