• Намалена цена
  • Неодамнешно
ZotatBele Пресврт рачно изработени Алка pulseira masculina Заврши Браун Ретро Вистинска Кожа Пол Мажи со Плетенка Јаже PT9
zoom_in

ZotatBele Пресврт рачно изработени Алка pulseira masculina Заврши Браун Ретро Вистинска Кожа Пол Мажи со Плетенка

DEN 64.00 71.52

Количина на стоки
check Тековен


Препорачуваме Производи :
Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние recommond можете да изберете Зачувам,
таа поддржува Кредитна картичка,Visa,Mastercard,Western union итн.
1. Во светот превозот. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Време на испорака :
Земја
Превозот Начин
Време На Испорака
Сад
E-пакет
7-14 дена
Други земји
Кина Пост Воздух Mail
15-29 работни дена
Руски, Бразил
Кина Пост Воздух Mail
35-68 работни дена
Светот
DHL / Федекс / UPS-от
3-8 работни дена
Светот
EMS
5-10 работни дена
Ps : Понекогаш време на испорака може да потрае подолго поради строгите обичај инспекција или врв купување сезона .
Answer : ___________________________ Note :
1. Пакетот ќе биде доставен во рок од 1 работен дена по расчисти исплата.
И сите превозот е следење на број . Пакетот може да се провери во било кое време.
2. Нашата цена не вклучува далечински испорака на плаќање, даноци, ДДВ итн.
Да се осигура дека вие не треба да плаќаат данок или да се плати минимален данок, ние ќе го пријават
како "подарок", или "примерок" со ниска вредност .
1,Нула ризик купување искуство ќе се гарантира тука.
2,Ако било qulity проблем,целосна наплата е дозволено.
3,Ако било која боја или стил на предмети не е задоволен,замена е дозволено.Но предмети
треба да бидат вратени во нивната оригинална состојба и treturn превозот цена треба да се плати од страна на купувачот.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Pls ја напушти 5 ѕвезди повратни информации за нас, ако ги задоволи нашите производи и услуги.Или пред да
ни даде неутрални или негативни повратни информации,ние побара да се контактирајте со нас веднаш,така што
ние може да го реши вашиот проблем совршено .
Нашите производи се шири народ и целиот свет

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
ZotatBele
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
PT9
Обликотшема:
Круг
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Пол:
Мажи
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Поставување Тип:
Никој
Затворач Тип:
Чипка-Up
Материјал:
кожа
Компатибилност:
ништовни
Метали Тип:
ништовни
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Нараквици Тип:
Заврши Нараквици
Материјал:
Првиот Слој на Крава Кожа & Јаже
боја:
Браун
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
PT9
Должина:
7 inches to 11 inches (18cm to 27 cm)

Најдобри понуди..