• Намалена цена
  • Неодамнешно
Нова Кафе Мода Гем Кристал Широк Магнетни Кожни Нараквици Ткаенината Шарм Алка за Жените Wristband Накит Pulseras Mujer
zoom_in

Нова Кафе Мода Гем Кристал Широк Магнетни Кожни Нараквици Ткаенината Шарм Алка за Жените Wristband Накит Pulseras

DEN 142.00 191.52

Количина на стоки
check Тековен

Ако не можете да добиете на нашата mail по 48 часа,ве молиме проверете ја вашата спам или контактирајте со нас да ни со други e-mail адреса. понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.Ние ќе ви одговори вашиот e-mail во рок од 24 часа нормално.
Ако објектот Неисправни после 3 Месец,Купувачи се уште може да го испрати назад.
Повратни информации :
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!.
Враќање & Гаранција :
Враќање :
Ако објектот DOA(Мртов на Пристигнување),Купувачите Можат да се врати во 14 Дена,Ние ќе го замениме со Нов објект по добиеме DOA објект.
Ви благодариме за да ја посетите нашата продавница
Голема цел, Голем Попуст!
Брза Испорака

Добредојдовте на нашата продавница :
Нова Кафе Мода Гем Кристал Широк Магнетни Кожни Нараквици Ткаенината Шарм Алка за Жените Wristband Накит Pulseras Mujer
Опис :
Точка Име : Широк Магнетски Затворач Кристал Хривнија
Материјал : кадифе ,СТП Кожа,кристал
Боја : како на сликата шоу
Големина : За 19cm
Пакет : 1 компјутер
Објектот Се Покаже Слика :

Плаќање :
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.Ве молиме Контактирајте со нас Пред да се испрати објект назад
Гаранција :
Сите точка Доаѓа со Основни 3 Месец Продавачот Гаранција,ако објектот неисправни во 3 Месец,Ние ќе ви понуди замена withour екстра Полначот(вклучувајќи го и превозот надомест) Откако ќе го Прими Неговиот објект.

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
dower мене
Должина:
19cm
Број На Модел На:
B1006
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Затворач Тип:
Магнет
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Материјал:
Кристал
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Функција:
Декорација

Најдобри понуди..