• Намалена цена
  • Неодамнешно
Црвениот Двоен слој на првиот слој на кожа хривнија 925 Фунта Сребрени Нараквици SCNP002
zoom_in

Црвениот Двоен слој на првиот слој на кожа хривнија 925 Фунта Сребрени Нараквици SCNP002

DEN 977.00 1776.00

Количина на стоки
check Тековен


Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Метали Тип:
Сребро.
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Бренд Име:
VALINOR
Поставување Тип:
Prong поставување
Број На Модел На:
SCNP002
Обликотшема:
Растенијата
Затворач Тип:
Кутија-со-јазик
Стил:
Класичен
Материјал:
925 Sterling silver
подарок:
Роденден,Денот на Вљубените,Божиќ
Должина:
16CM-21CM

Најдобри понуди..