• Намалена цена
  • Неодамнешно
Трговија На Големо Нов Геометриски Шупливи Метални Гитара Нараквици За Парови Панк Рок Вистински Кожна Врвка За Околу Накит Водат Нараквици
zoom_in

Трговија На Големо Нов Геометриски Шупливи Метални Гитара Нараквици За Парови Панк Рок Вистински Кожна Врвка

DEN 657.00 937.92

Количина на стоки
check Тековен


Точка Име : трговија на Големо Нов Геометриски Шупливи Метални Гитара Нараквици За Парови Панк Рок Вистински Кожна врвка за околу Накит Водат Нараквици Боја : Црна Материјал : Висок Квалитет Вистинска Кожа , Цинк Легура , Восок Јаже Големина : Машки Тип : 20.8 cm Периметар (1 cm = 0.39 Инчи ) Женски Тип : 19.3 cm 1) Нов Бренд ,ве молиме оставете малку боја грешка и 1-2 см мерење erro поради влијание од светлата и различни мерење начин. 2) Затоа што сите кожа накит се нови производство од нашата фабрика , па можеби нивното ќе имаат некои мирис кога ќе се примени тоа , и ве молиме да не грижете се , вие само може да се стави тоа на отворен простор за кусо време и овој мирисот ќе исчезне . 3) Ние поддржува КАПКА ШОПИНГ и ако сакате да го нарачате голема количина за вашиот бизнис , ве молиме контактирајте со нас прво да се добие убав цена , ви благодарам за вашата соработка . 4) За Русија Клиент , Според политиката на руската поштата, име на примачот мора да биде целосно име и презиме. ( given name) + татковски името + презиме )

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Синџир Тип:
Rolo Синџир
Бренд Име:
qingzhimei
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Нараквици Тип:
ID Нараквици
Пол:
љубителите'
Обликотшема:
Геометриски
Затворач Тип:
Чипка-Up
Број На Модел На:
Кожа хривнија DK006
Материјал:
кожа
кожа хривнија материјал:
Восок Јаже / Вистинска Кожа /Цинк Легура
погоден:
Мажите . Машки , Момче ,Љубовник . Пријатели Неколку жени
Големина:
17-30cm Perimeter (1 cm = 0.39 Inch , adjustable )

Најдобри понуди..