• Намалена цена
  • Неодамнешно
Модерната 8 Дизајн 12Pcs Син Оган Австралискиот Опал 925 Фунта Сребро Синџир Линкови Хривнија 7-9 Инчен Мода Накит
zoom_in

Модерната 8 Дизајн 12Pcs Син Оган Австралискиот Опал 925 Фунта Сребро Синџир Линкови Хривнија 7-9 Инчен Мода

DEN 1378.00 1680.00

Количина на стоки
check Тековен


Модерната 8 Дизајн 12 Pcs Син Оган Австралискиот Опал 925 Фунта Сребро Синџир Линкови Хривнија 7-9 Инчен Мода Накит

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
HERMOSA
Затворач Тип:
Hummer-ноктот-clasps
Пол:
Жените
Должина:
18cm
Обликотшема:
bowknot
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
8
Синџир Тип:
Линк Синџир
Поставување Тип:
Prong поставување
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Функција:
подарок
Материјал:
Sterling Silver
Тежина:
185ct
Главната Камења:
опал
боја:
Сина
Должина:
7-9
8 Големина на:
6x12mm
Ширина:
1/4
метал печат:
925
Состојба:
Нови
Ocassion:
Забава,Одмор,Покажуваат

Најдобри понуди..