• Намалена цена
  • Неодамнешно
2017 Нерѓосувачки Челик Врежани Позитивни Инспиративни Цитат Рака Печат БАР Ткаенината Хривнија Мантрата Алка за жени (БОЈА:СРЕБРО)
zoom_in

2017 Нерѓосувачки Челик Врежани Позитивни Инспиративни Цитат Рака Печат БАР Ткаенината Хривнија Мантрата Алка

DEN 170.00 283.20

Количина на стоки
check Тековен


ЛИНК ЗА СРЕБРО.
Ве молиме контактирајте со нас за да се добие вистински слики пред да стави ред
ИЛИ следете INSTAGRAM @Hi_levin да видите повеќе слики.
АКО ТРЕБА ДА СЕ ЗГОЛЕМИ ЗЛАТО ИЛИ ЗЛАТНА БОЈА, ВЕ МОЛИМЕ КЛИКНЕТЕ ТУКА
,
Decristion Нерѓосувачки челик, прилагодлив и ќе одговара на повеќето зглобовите. Тие ќе не ' рѓа, дупка или ги кородираат. Ткаенината мерки околу 4 мм во ширина. На Хривнија е 1/2" 1" отворање, па тоа е лесно да се прилагодени за монтирање. Со еден допир на деликатна полски. Следете нè на instagram @hi_levin да се добие убав бесплатен дар. : )
Превозот Цел Цел>$5,Слободни epacket во САД(7-25 дена во транзит со следење информации), И слободни Кина пост воздух mail на другите земји(15-60 дена, со следење информации) Цел>$150,Бесплатен превозот преку "Федекс", Ups-от,Ems(4-9 дена во транзит со следење информации. Remoted област треба да плати дополнителни трошоци)

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Oralevin
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Затворач Тип:
Лесно-кука
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Поставување Тип:
Никој
Нараквици Тип:
Манжетната Нараквици
Трговија на големо:
прифатете
Најголемиот Дел Цел:
прифатете
фабрика директни:
Yes

Најдобри понуди..