• Намалена цена
  • Неодамнешно
UBEAUT Гроздобер Каубој Стил Кожни Нараквици За Жени Мажи Унисекс Накит Заврши Multilayer Панк Вистинска Кожа Хривнија Накит
zoom_in

UBEAUT Гроздобер Каубој Стил Кожни Нараквици За Жени Мажи Унисекс Накит Заврши Multilayer Панк Вистинска Кожа

DEN 114.00 168.00

Количина на стоки
check Тековен


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Затворач Тип:
Лесно-кука
Обликотшема:
кука
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Класичен
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
QNW2158
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
UBEAUTY
is_customized:
No
Пол:
Унисекс
Материјал:
кожа
Должина:
101cm

Најдобри понуди..