• Намалена цена
  • Неодамнешно
50PCS CD43 150UH(151) SMD Моќ Inductor 4*4*3ММ
zoom_in

50PCS CD43 150UH(151) SMD Моќ Inductor 4*4*3ММ

DEN 64.00 75.36

Количина на стоки
check Тековен


50 PCS CD43 150 UH(151) SMD Моќ Inductor 4*4*3ММ

Број На Модел На:
CD43 151
is_customized:
Yes

Најдобри понуди..