• Намалена цена
  • Неодамнешно
300w Соларни Invertor, Чиста синусен облик Инверторот, DC 12v да 220v Моќ Инвертер
zoom_in

300w Соларни Invertor, Чиста синусен облик Инверторот, DC 12v да 220v Моќ Инвертер

DEN 3240.00 3600.00

Количина на стоки
check Тековен


EMS изразат испорака обично трае 3-7 работни дена во зависност од земјата доставени до.
Предмети вратени по 7 дена од денот на испорака се само прифатливи за поправка.25 НА AC излезна фреквенција 50 Hz/60 HZ AC излез waveform Чиста синусен облик Waveform Изобличување THD Ефикасност >88% >90% >88% >90% DC влезниот напон спектар 10.
Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила. 7 до 15 работни дена (исклучени сабота & недела, Јавни Празници) за повеќето од НАС/велика БРИТАНИЈА/AU дестинации .
Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори што е можно поскоро . Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреси.
Со цел да се обезбеди да добиете цел ослободени од данок при увоз, ние ќе го пријават како 'ДАР' со пониска вредност.
Сите наши предмети ќе биде предаден на купувачот Wholesales Alibaba адреса ве молиме да ја потврдува вашата адреса за Alibaba пред да конкурираат.5 V V
Заштитна Функција Ниска/Над напон : LED Црвено светло, автоматско обновување во Текот вчитај : LED Црвено светло, автоматско обновување во Текот температура : LED Црвено светло, автоматско обновување Краток спој : LED Црвено светло, автоматско обновување на Текст обратна врска : Осигурач изгори надвор Работа Темп. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
Но, превозот цената и осигурување не се враќа.
Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката. Ве молиме оставете ги вашите јасно испорака на информации, посебно за телефонскиот број и име за контакт. Вашата акција ќе ни помогне да им понудиме на нашите млеко и леб.5-15 V 21-30 V 10. Инстант Енергија 600 W 600 W 600 W 600 W DC влезниот напон 12 V 24 V 12 V 24 V AC излезен напон 100 V/110 V/120 V НАИЗМЕНИЧЕН напон 220 V/230 V/240 V AC Не-оптоварување тековната 0.

Излез Тип На:
Еден
Излезна Моќност:
201 - 300W
is_customized:
Yes
Тип:
DC/AC Инвертори
Големина:
200*118*62mm
Влезен Напон:
12V/24V
Излезна Струја:
1.4 На
Излезниот Напон:
120v
Фрекфенција:
50Hz/60Hz
Тежина:
1.6kg
Број На Модел На:
TEP-300W
Континуирана излезна моќност:
300W
Врв моќ:
600W
Полно оптоварување ефикасност:
88%-92%
Заштита Од Преоптоварување:
120%-130%
Оперативен релативна влажност:
10%-90%
Во текот/низок напон аларм:
Yes
Во текот/низок напон за заштита на:
Yes
Ладење начин:
вентилаторот за ладење
боја:
Црна
Место на Потекло:
Шангај, Кина (Копно)

Најдобри понуди..