• Неодамнешно
Висок Квалитет на ЕУ Моќ Plug Конвертор Адаптер за НАС Приклучете се Претворат во ЕУ Plug AC Адаптер за Европа & 50PCS/Многу Бесплатен Превозот
zoom_in

Висок Квалитет на ЕУ Моќ Plug Конвертор Адаптер за НАС Приклучете се Претворат во ЕУ Plug AC Адаптер за Европа

DEN 720.00

Количина на стоки
check Тековен


Модел Бр.
Превозот :
Ние можеме да брод на сите предмети да се во светот и ќе брод вашата нарачка во 1-3 работни дена по вашата исплата потврди.
3) Таа го претвора Европскиот стандард приклучоци за многу земји во Европа, Средниот Исток, Јужна Америка, делови на Африка, Јужна Кореја, Русија и други земји.
2) Неговите двојно џек (назад) се користи за Кина, сад, Јапонија, Тајланд, Тајван, и од други земји. :
CE654
Име :
Висок Квалитет на Приклучокот за Европа/ЕУ Моќ Plug/Конвертор Адаптер/НИ Приклучете се Претворат во ЕУ Plug/AC Приклучок
Опис :
1) Овој пренослив патнички адаптер конвертирате 2 рамни иглички НИ приклучок на ЕУ 2 круг иглички приклучок, бидете вие не се грижите за различни приклучоци кога патувате. Ви благодарам многу!
.
Повратни информации :
Давање негативни или неутрални повратни информации е многу сериозен став и ние бидете сигурни дека ние може да го реши вашиот проблем пред да замине негативни повратни информации. на парцела од e-mail.5 cm
8) Забелешка : овој адаптер не може да се конвертира напон, се прилагодува на приклучокот само.
4) Кога патуваат во земјите на ЕУ, ќе може да го користи овој адаптер со вашите апарати/опрема од НАС стандарден приклучок.
5) Номинална Напон : 125/250 V
6) Номинална Струја : 6 A
7) Големина : 3. Исто така, ние снабдување се откажат превозот услуга (испрати на стока за вашите клиенти директно и не се појави на информации за контакт на нашата продавница) и се меша превозот услуга (се стави на различни елементи во еден пакет и да ги испратите заедно) за сите производи од нашата продавница. Наплата на износот ќе не го вклучува превозот и ракувањето со трошоците. Посакувам да ви се допаѓа мојот објекти и услуги. Сите мои објекти се на добар квалитет. Ве молам оставете ме на позитивен фидбек.
Политика На Враќање :
Објектот кој ќе го добиете ќе биде ист како на сликата и спецификација во продавница, клиентите мора да ги врати во добра состојба во рок од 3 дена од приемот на нив од продавачот.

врска:
Приклучок Во
Употреба:
Мобилен Телефон
Број На Модел На:
CE654
боја:
Црна
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Најдобри понуди..