• Намалена цена
  • Неодамнешно
500w Чиста синусен облик Инверторот, Соларна Енергија Invertor, 48v DC да 230v AC Моќ Инвертер
zoom_in

500w Чиста синусен облик Инверторот, Соларна Енергија Invertor, 48v DC да 230v AC Моќ Инвертер

DEN 2678.00 2976.00

Количина на стоки
check Тековен


Ако сте љубители на мојот предмети ве молам оставете ме добар фидбек. Ве молиме оставете ги вашите јасно испорака на информации, посебно за телефонскиот број и име за контакт. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. Влажност -30 C-70 C Димензија 220*118*62mm Тежина 1.
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни на неутрален повратни информации.
Предмети вратени по 7 дена од денот на испорака се само прифатливи за поправка. Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или друг проблем, кои се во надлежност на превозот услуга. 7 до 15 работни дена (исклучени сабота & недела, Јавни
Празник) за повеќето од НАС/велика БРИТАНИЈА/AU дестинации . Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас. Јас ќе го стори истото за вас.
Контакт :
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 24 часа . Инстант Моќност 1000 W 1000 W DC влезниот напон 48 V 48 V AC излезен напон 100 V/110 V/120 V НАИЗМЕНИЧЕН напон 220 V/230 V/240 V AC Не-оптоварување тековната 0.
EMS изразат испорака обично трае 3-7 работни дена во зависност од земјата доставени до.
Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори што е можно поскоро .
Купувачот е одговорен за сите превозот на трошоците направени.
Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.500w Чиста синусен облик Инверторот, Соларна Енергија Invertor, 48v DC да 230v AC Моќ Инвертер 500w чиста синусен облик моќ инвертер 48v Производи Функција : Висок Трансформира ефикасност, брзо на проектот; Чиста синусен облик излез waveform; Softstart функција; Силна адаптибилност и стабилност; Со автоматска над-струја и излез краток спој заштита за да се избегне оштетување на опремата; Безбедна и сигурна со изграден во осигурач; Функција Детали : Модел TEP-500-481 TEP-500-482 Номинална Моќност 500 W 500 W Max.

Излез Тип На:
Еден
Излезна Моќност:
401 - 500W
is_customized:
Yes
Тип:
DC/AC Инвертори
Големина:
220*118*62mm
Влезен Напон:
48V
Излезна Струја:
4.5 На
Излезниот Напон:
220v/230v/240v
Фрекфенција:
50Hz/60Hz
Тежина:
1.9kg
Број На Модел На:
TEP-500W
Континуирана излезна моќност:
500W
Врв моќ:
1000W
Полно оптоварување ефикасност:
88%-92%
Заштита Од Преоптоварување:
120%-130%
Оперативен релативна влажност:
10%-90%
Во текот/низок напон аларм:
Yes
Во текот/низок напон за заштита на:
Yes
Ладење начин:
вентилаторот за ладење
боја:
Црна
Место на Потекло:
Шангај, Кина (Копно)

Најдобри понуди..