• Неодамнешно
Гарантира Фабрика Директни 1800W 0-36VDC 50A Прилагодливи switch-mode напојување со два дисплеи
zoom_in

Гарантира Фабрика Директни 1800W 0-36VDC 50A Прилагодливи switch-mode напојување со два дисплеи

DEN 8473.44

Количина на стоки
check Тековен

Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Основен напон е 220 VAC, ако е потребно 110 VAC, ве молиме да го извести продавачот дека таа ќе ви ги даде потребните 110 VAC.
Остатокот на компоненти користени индустриски ниво уред, коло дизајн оптимизација е разумна, процесот на производство строго совршен, да се осигура дека снабдувањето со електрична енергија да се обезбеди сигурност и стабилност. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот.
Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.5 На
RCSX -1800
0-115 V
15.
Се користи во електричен автобус, електрични, електрични сложувач развиена автомобил, голф автомобил, електрични велосипеди на опрема и така натаму на чело.
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме 1month слободна замена. Интелигентни време на полнење за да се обезбеди енергија од батеријата е доволно, но пополнување, не должам пополнување, продолжување на работниот век на батеријата. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.5% (со)
Излезен напон прилагодливи опсегот
Номинална напон од 10%~100%
Излез заштита од преоптоварување
105%~150%
Излез во текот-напон заштита
115%~150%
До, и да ја задржите
50ms20ms
Работна фреквенција
80%~91%
Брановидни бучава
≤Излезниот напон од 1%мвп-P
Изолација интензитет
I/P-О/П : 3.0 KVAC/1min
I/P-F/G : 1.6 На
RCSX -1800
0-250 V
7. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.

Излез Тип На:
Еден
Излезна Струја:
50A
Излезна Моќност:
>500W
Излезниот Напон:
0-36V
is_customized:
Yes
Влезен Напон:
220v
Број На Модел На:
RCSX-1800-36
Големина:
405*225*115mm
Случај Материјал:
Алуминиум легура

Најдобри понуди..