• Неодамнешно
Конвертор DC12V(8-22V) да 5V 3А 15W 2 USB 1M кабел DC Buck Модул автомобил напојување водоотпорен
zoom_in

Конвертор DC12V(8-22V) да 5V 3А 15W 2 USB 1M кабел DC Buck Модул автомобил напојување водоотпорен

DEN 239.52

Количина на стоки
check Тековен

Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да ја пратите вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Ние ќе брод ставка на вашиот PAYPAL адресата. Ве молиме, ве молиме контактирајте со нас пред исплата. Ве молиме потврдете ја вашата адреса кога се на исходот од PAYPAL. Ако тоа е потребно итно да, ние може да се прати преку експрес превозот со конкурентна агент товар на трошоците. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 2 работни дена. Ве молиме НЕ остави негативни повратни информации, без да бара помош. Било царина се применува на овој пакет треба да бидат покриени од страна на купувачи. Во случај на објектот функционираат под правилна употреба на упатството за време на гаранцискиот период, ве молиме љубезно ве молиме да не контактирате и да се вратите на вашиот превозот на трошоците за замена.
Контакт
1. За било какви прашања, прашања или помош, ве молиме контактирајте со нас преку e Bay или оставете ја вашата e-mail адреса.
Превозот
1. Ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас за решавање на сите прашања. Предмети ќе биде предаден во рок од 3 дневна по приемот на плаќање. Ние работиме напорно за да бидете сигурни дека СЕКОЈ КЛИЕНТ 100% задоволство. Ние ќе ја ќе замена на нашите превозот цена.
Супер-тенок, мала големина, висока ефикасност, лесно за инсталација и употреба.
Пакувањето вклучува DC12v да 5v 2 usb x 1
Цена
Цената не вклучува никаква царина.
Епоксидна potting, сеизмички, вода, влага, прашина, долгорочно стабилен и сигурен квалитет.
Карактеристики :
Користете го увезуваат и интегрирани префрлување регулаторот модули за производство, квалитет е стабилен и сигурен.
Нашата цел е да се надмине нашите клиенти очекувања во квалитет, испорака и чинење преку континуирани подобрувања и интеракција со клиентите. Излезна струја(МАКС) : 3А Номинална моќност : 15 W Конверзија ефикасност : до 90% Мека-start time : 500m S Излез бран : 50m V (МАКС) 20М-пропусен опсег Динамичен одговор на ветер : 5% 200u S Usb кабел должина : 30cm.

Број На Модел На:
F2003-1M-2USB
Фрекфенција:
96%
Излезна Моќност:
1 - 50W
is_customized:
Yes
Тежина:
0.5KG
Тип:
DC/DC Конвертори
Големина:
43*22*11mm
Излезна Струја:
MAX3A
Излез Тип На:
dc
Влезен Напон:
DC12V (8V~22v)
Излезниот Напон:
DC5V

Најдобри понуди..