• Намалена цена
  • Неодамнешно
1 Пар Нов Стил Унисекс Мода Нерѓосувачки Челик Месо Тунели Коси Plug Обетки Уво Протега Уво Проширувач Мерач Тело Накит
zoom_in

1 Пар Нов Стил Унисекс Мода Нерѓосувачки Челик Месо Тунели Коси Plug Обетки Уво Протега Уво Проширувач Мерач

DEN 63.00 88.32

Количина на стоки
check Тековен


1 Пар Нов Стил Унисекс Мода Нерѓосувачки Челик Месо Тунели Коси Plug Обетки Уво Протега Уво Проширувач Мерач Тело Накит
Материјал : 316 L не ' Рѓосувачки Челик
Големина : 1.2 mm(16 G),1.6 mm(14 G),2mm(12 G),3мм(8 G),4mm(6 G),5mm(4 G),6mm(2 G)
Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Ќе добиете 1 пар, pls изберете големина она што го сакате.
Спакувани и испратени до вас во безбедна состојба
Цел Бесплатен превозот за Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус (Без Следење на Информации)
Испорача : 14-30 дена
Цел > UD $7 Бесплатен превозот за Кина Пост Воздух Пошта (Вклучувајќи и)
Цел > UD $5 Бесплатен превозот за e Packet (Само во сад), Реализација : 7-15 дена

Метална боја:
16G, 14G, 12G, 8G, 6G, 4G, 2G
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
ZS
Број На Модел На:
уво приклучоци тунели
Обликотшема:
Круг
Телото Накит Тип:
Plug & Тунелот Накит
Стил:
Повик/Спортски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Големина:
1.2mm, 1.6mm, 2mm, 3mm, 4mm, 5mm, 6mm
Тип:
Телото Накит
ПОВРШИНА:
Високи Полски Сјајни
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
боја:
Челик
Пирсинг Дел:
Pearcing ombligo
уво проширувач:
Месо Приклучоци
уво приклучоци тунели:
Тунели уво приклучоци уво expanders
уво мерачи:
Мерачи Проширувач
Уво Протега:
уво носилки приклучоци и тунели

Најдобри понуди..