• Намалена цена
  • Неодамнешно
трговија на големо животно Копче синџир Кери Сина Terrier копче синџир мали Прекрасна Пет клучни прстен Анти-Сребрена Позлатен brithday подарок 12pcs/многу
zoom_in

трговија на големо животно Копче синџир Кери Сина Terrier копче синџир мали Прекрасна Пет клучни прстен Анти-Сребрена

DEN 748.00 1151.52

Количина на стоки
check Тековен


добредојдовте на нашата продавница!~
1.-
> $200, со бесплатен превозот со ЕМС или DHL
2.-
ако сакате трговија на големо ,ве молиме контактирајте со нас за да ја проверите трговија на големо цена.контактирајте со нас со trademanager,e-mail,порака.
3.-
ако сакате мешавина боја или големина ,само оставете вести во вашата нарачка забелешка!!!!!!!! : )
Висок Квалитет ,Фабрика Цена!
Промет на големо со светот!
pls се провери мојата продавница веб-страница :
http : //www.aliexpress.com/store/1747074

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Метална боја:
Античкиот Позлатен Сребрен,Антички Бронза Позлатен
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Бренд Име:
DANGGAO
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
C5178

Најдобри понуди..