• Неодамнешно
птици двојно проголта brooch иглички 925 sterling silver со кубни циркони, отворајќи камен мода жените накит бесплатен превозот
zoom_in

птици двојно проголта brooch иглички 925 sterling silver со кубни циркони, отворајќи камен мода жените накит

DEN 7680.00

Количина на стоки
check Тековен


925 sterling silver wtih cbuic циркон brooch иглички
се проголта brooch
Ставање наредби & плаќања :
Во моментов,можете да со користење на Visa,Master Card,QIWI,Western Union и банкарски трансфер,Повеќе можности за плаќање ќе биде availabe на Aliexpress во иднина.
За Превозот :
Answer : ___________________________ Note : Ние ќе превозот вашата нарачка во рок од 10-60business дена по aliexpress comfirm плаќање.Купувачот е одговорен за било кој данок или должност обвинет од страна на својата земја.Увозните даноци и давачки не се вклучени во точка цена.ако немате било какви посебни барањето ,прогласи вредност на фактура ќе напишете помалку цена.
Политика На Враќање :
Се враќа прифатени во 1days од денот на пристигнувањето.Објектот треба да биде во својата originda состојба во originda пакет.100% наплата за продажба цена .Превозот и осигурување не се враќа.

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
miyi
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Сребро.
Брошеви Тип:
Брошеви
Материјал:
Кубен Циркони

Најдобри понуди..