• Намалена цена
  • Неодамнешно
KFLK бренд машки кошули cufflinks кристал накит сина копчиња за свадба присутни ткаенината копчето 2017 нови производи бесплатен превозот
zoom_in

KFLK бренд машки кошули cufflinks кристал накит сина копчиња за свадба присутни ткаенината копчето 2017 нови

DEN 489.00 959.52

Количина на стоки
check Тековен


Метална боја:
Само Cufflinks
Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Бренд Име:
Kflk
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
yuanxingxiaolanshuijing
Пакет:
Различни наредби имаат различни пакување, побарајте Детали за Производот
квалитет:
Врвен квалитет
Состојба:
Нови
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Трговија на големо:
Добредојдовте на големо, фабриката цени
Големина:
20 mm во diam.

Најдобри понуди..