• Неодамнешно
Уво Пирсинг Earring Студ Црна Гира Уво Прстен Титаниум 316L Хируршки Челик Мода Накит За Жените Девојка 16G Топла Продажба
zoom_in

Уво Пирсинг Earring Студ Црна Гира Уво Прстен Титаниум 316L Хируршки Челик Мода Накит За Жените Девојка 16G

DEN 622.56

Количина на стоки
check Тековен


Информација За Производот :
Стил : Earring Студ
Materical : 316l не ' Рѓосувачки Челик
Големина : 1.2 mm
Средната должина на : 6mm Топка : 3мм
Не ' рѓосувачки челик накит карактеристика : анти-киселина, анти-алкално, нема да исчезнат, ќе не доведе до алергија, нема да ја измени,тешко и shinny.
Сите производи се направени од нерѓосувачки челик материјал, ние нудиме најновите модерен дизајн и може да обезбеди голема фабрика цена, ние добредојдовте на клиентите и дома и во странство да нарачате од нас.
Кога ќе ги нарачате, ве молиме да ни кажете точната големина што ви треба, што можете да го испратите со право производи за вас.
нема крстот -инфекција
расположливиот уво пирсинг единица
Направен во 100,000 Одделение Чиста Соба Sterilized од страна на еднакви можности
Рок на траење : 2years
Не користите во случај на пакување скршени
Испорака :
За испорачување непречено и брзо, ние може да брод предмети преку други курир. Одлуката на нас е финалето." да "За побрзо, неспокојот испраќање, ние може да брод предмети преку друг курир. Кој курир ние да изберат е до нас, и ние го имаат последниот збор." "EMS,UPS-от,DHL, Fedex и TNT express превозот обично се 307 работни дена зависи од земјата доставени до. Во ретки случаи, строги обичај cleararances ќе бидете на време на испорака малку подолго, ве молиме да бидете трпеливи." можеби "EMS, UPS-от, DHL, Fedex и TNT express обично се 3-7 работни дена во зависност од земјата. Во ретки случаи, обичај clearances може да им помогнам време на испорака назад малку. Ве молиме да бидете трпеливи и да се провери следење на број предвидени за ажурирања.

Бренд Име:
hengke
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Телото Накит Тип:
Plug & Тунелот Накит
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
DH-436
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
боја:
Црна
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Стил:
уво Студ
Пол:
Деца, Мажи, Унисекс, Жени
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Главниот Камен:
нема камен
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Титаниум

Најдобри понуди..