• Намалена цена
  • Неодамнешно
Pera Класичен 925 Sterling Silver Индискиот Црвен Накит Голема Водена Капка Кубни Циркон Камен Ѓердан/Обетки/Прстени Сет За Жените J191
zoom_in

Pera Класичен 925 Sterling Silver Индискиот Црвен Накит Голема Водена Капка Кубни Циркон Камен Ѓердан/Обетки/Прстени

DEN 599.00 998.40

Количина на стоки
check Тековен


Ѓердан Должина : 42 + 4 см Продолжен Синџир
Обетки Големина : 3.6 * 1.8 cm
Pendant Големина : 3 * 2,2 см
Прстен Големина : САД, 7 , 8 , 9#
( Нормално , ние испрати 7# , ако ви треба уште една големина , ве молиме да ни остават порака )
Бренд : Pera Накит
Материјал : Кубни Циркони
Главната Бои : Бела ,Црвена ,Зелена ,Сина , Виолетова , Црна , Champange
Pera Класичен 925 Sterling Silver Индискиот Црвен Накит Голема Водена Капка Кубни Циркон Камен Ѓердан/Обетки/Прстени Сет За Жените J191

Прстен Големина:
9, 8, 7
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Прстен
Број На Модел На:
J191
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Капка Вода
Бренд Име:
Pera CZ
Пол:
Жените
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Еден Ѓердан,Еден Пар Обетки,Еден Pendant
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Кубен Циркони
Камен Материјал:
Кубен Циркони Кристално
Обликотшема:
Руски Жени Партија Бижутерија Сет
Главниот Камен Боја:
Бела ,црвена ,зелена ,сина , пурпурна , шампањ ,црна
Повод:
Свадба , Танцување Партија , Банкет Вечера,Годишнина
Метална боја:
925 Sterling Silver Сина Накит
Дизајн Од:
Африкански , Нигерија ,Американски , Руски , Индија
најдобар подарок за:
Девојка / Жена / Мајка/ Ќерка/Ден на Мајката
ѓердан големина:
Околу 42 + 4 см Продолжен Синџир
обетки големина:
3.6 * 1.8 cm
Точка име :
Pera CZ Накит

Најдобри понуди..