• Намалена цена
  • Неодамнешно
S055 Европски и Американски накит stet Едноставна кристал gecko обетки ѓердан Две-парче Сет
zoom_in

S055 Европски и Американски накит stet Едноставна кристал gecko обетки ѓердан Две-парче Сет

DEN 79.00 90.72

Количина на стоки
check Тековен


Напомена : 1. Фабрика Цена Гаранција Нашите производи се произведуваат од страна на нашата фабрика, потоа директно брод за вас, така што може да си дозволи да се натпреваруваат цена за вас. 2. Мешани наредби за Поддршка на еден мешан наредби(Едно парче за секој тип е avaailable); ако цел повеќе од 150$, ние ќе испратиме преку DHL, Fedex или ЕМС. Исто така, ние може да ги прифати намалувањето на превозот 3. Одличен Услуги на Клиентите Ако имате било какви прашања за вашата нарачка, ве молиме разговор со нас на интернет, или да ни оставите порака преку Контакт Сега , ние ќе ви одговори што е можно поскоро. Добредојдовте најдете повеќе ви се допаѓа! 4 Ставка Детали : Поврзани објекти :
Големина Референца : s ize случаен избор. Ве молиме, известете го вашиот големина кога ние ќе se Одржување и заштита : Пакет : Лесно Шопинг : Превозот : се Врати & Наплата Политика : Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.
Ние нудиме Бесплатно Замени или целосна Наплата на вас,ако производот е било кој квалитет на проблемот. Контакт со нас : За нас :

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Стил:
Класичен
Материјал:
Кристално
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан+Обетки
Метали Тип:
Цинк Легури,Сребро Позлатен
Пол:
Жените
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Обликотшема:
Животните
Бренд Име:
Ufine
МАТЕРИЈА:
алуминиумски+кристално
синџир:
42+6cm

Најдобри понуди..