• Намалена цена
  • Неодамнешно
1 Секси Пар Не Прободен Клип На Лажни Брадавица Прстен Тело Накит Shield Покрие Стеги Возрасни Секс Играчка Пирсинг Прилагодлива Големина
zoom_in

1 Секси Пар Не Прободен Клип На Лажни Брадавица Прстен Тело Накит Shield Покрие Стеги Возрасни Секс Играчка

DEN 130.00 144.00

Количина на стоки
check Тековен

Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали. Ние секогаш се придржуваат до principls на "прв клиент, искрена служба" како нашиот успешен напредок марка. Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 15 работни дена.
П : Може ли да се меша дизајни ?
A : Да,секако. Можете да користите шопинг количка и одберете дизајни сте заинтересирани, и место на цел заедно.
Нашите пирсинг накит производ го доби добра репутација и Палецот со клиенти за години и години, тоа не е затоа што нашите врвни производи, но, исто така, нашиот искрен и одличен сервис. Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.
П : Може да ти испрати ми ја слики без жиг?
A : Нема Проблем.
П : Производи може да се направи тоа?
A : Да, ние имаме свои фабрика и дизајн тим, онолку колку што ќе обезбеди примероци или слики, димензии и материјали.ltd е телото уметност, компанија која е специјализирана во изработка на сите видови на пирсинг ewelries, како што се лажни приклучоци, labret & усна jewelries, стомакот jewelries, веѓа jewelries, носот jewelries, обетки, ѓердани, бразлетна и така натаму.You би можеле да остави порака за боја на барање, кога ќе го поставите цел. Превозот 1). Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус.Опис
Име : 1 Секси Пар Не Прободен Клип На Лажни Брадавица Прстен Тело Накит Shield Покрие Стеги Возрасни Секс Играчка Пирсинг Прилагодлива Големина
Бар должина : 0 Бар дијаметар : за 1.
П : Може ли да изберете боја за еден дизајн ако има многу достапни бои?
A : Yes.4 mm Пакетот вклучува : 1pcs x брадавица накит Производ слика
Компанија
Duolai тело пирсинг накит co,.
Ако сте го купиле стока од повеќе од 200 долари, што ќе обезбеди слободни DHL превозот feeback
.6 mm (14 Мерач) Материјал : 316 L хируршки челик Точка Законик : DLRH200129 Тежина : 4 G Количина : 2 парче Боја : лас слика Пол : жените дама Девојка Конверзија : 1 mm = 0.

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Бренд Име:
SARIKIM
Телото Накит Тип:
Брадавица Прстени
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
DLRH2000129
накит видови:
Телото Накит
боја:
Сребро.
Материјал:
316l хируршки челик
Тежина:
4G
Пол:
Жените Дама Девојка
Име:
брадавица пирсинг
Тип На Објект:
Брадавица Прстени
Телото Накит Тип:
брадавица накит
Состојба:
100% нови

Најдобри понуди..