• Намалена цена
  • Неодамнешно
1 buc Банана и Јагода Лубеницата Киви Јаболко, Портокал Ананас Brooch За Жени Мажи Детска Јакна Јака Значка Иглички Овошје Накит
zoom_in

1 buc Банана и Јагода Лубеницата Киви Јаболко, Портокал Ананас Brooch За Жени Мажи Детска Јакна Јака Значка

DEN 41.00 54.24

Количина на стоки
check Тековен


Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
is_customized:
No
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Брошеви Тип:
Брошеви
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Бренд Име:
QIHE НАКИТ
Број На Модел На:
XZ356-XZ362
Обликотшема:
Овошје
Боја:
како Слика
Повод:
Anniverrsary;Подарок;Лице;сувенири;Други
Место на Потекло:
Кина(mianland)
Функција:
100% Сосема Нов
Начин На Продажба.:
Продажба На Мало; Трговија На Големо
is_customized:
yes
Стил:
Класичен Трендовски Секојдневен Мода
Брзо Express:
Цел>150usd DHL/ФЕДЕКС/UPS/EMS....
Пакет:
OPP пакет
Сезоната:
Пролетта;Летото;Есен;Зима

Најдобри понуди..